MSI MAG 271QP QD-OLED X28 computer monitor 67.3 cm (26.5") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
£489.02
MSI MAG 271QP QD-OLED X28, 67.3 cm (26.5"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, QD-OLED, 0.03 ms, Black
out of stock
SKU: MAG 271QP QD-OLED X28
MSI MAG 271QP QD-OLED X28. Display diagonal: 67.3 cm (26.5"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: QD-OLED, Display surface: Matt, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 8.20kg |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |