Philips Evnia 3000 27M2N3200NF/00 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
£105.02
Philips Evnia 3000 27M2N3200NF/00, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Black
8 in stock
SKU: 27M2N3200NF/00
This 27-inch IPS monitor brings sharp visuals to gaming. With its 144Hz refresh rate and 0.5ms Smart MBR, you can expect clear visuals and a high-quality all-around gaming experience.
E&OE
- 68.6 cm (27") Black
- HDMI HDMI version: 1.4 DisplayPorts quantity: 1 DisplayPort version: 1.4
- Screen shape: Flat
- Maximum refresh rate: 144 Hz Response time: 4 ms Response time measurement type: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 pixels Full HD Panel type: IPS
- Energy efficiency class (SDR): E RoHS
| Weight | 6.06kg |
|---|---|
| Brand | Philips |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Height adjustment | No |