AOC B2 AG493UCX2 computer monitor 124 cm (48.8") 5120 x 1440 pixels Quad HD LED Black
£685.59
AOC B2 AG493UCX2, 124 cm (48.8"), 5120 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 4 ms, Black
out of stock
SKU: AG493UCX2
AOC B2 AG493UCX2. Display diagonal: 124 cm (48.8"), Display resolution: 5120 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Display surface: Matt, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 32:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 20.80kg |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display diagonal | 124 cm (48.8") |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Screen shape | Curved |