Lenovo V15 G5 IRL
£514.21
Lenovo V15 G5 IRL, Intel® Core™ i5, 39.6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
200 in stock
SKU: 83GW007JUK
Tailored for Small-to-Medium Businesses- Cost-effective business laptop focused on business efficiency- Enhanced & secure conferencing capabilities- Proven to endure the demands of daily use
E&OE
- Laptop Clamshell Black
- Intel® Core™ i5 i5-13420H Processor cores: 8
- 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 pixels TN LED backlight 16:9
- 16 GB DDR5-SDRAM 5200 MHz 1 x 16 GB
- 512 GB SSD
- Intel® UHD Graphics
- Wi-Fi 6 (802.11ax) Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s Bluetooth 5.2
- 47 Wh 65 W
- Windows 11 Home
| Weight | 1.61kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory | 16 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |