LG 32UN650K-W computer monitor 81.3 cm (32") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED White
LG 32UN650K-W, 81.3 cm (32"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, White
3 in stock
SKU: 32UN650K-W.AEK
LG 32UN650K-W. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: White
Weight 11.20kg
Brand LG
Display diagonal 81.3 cm (32")
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Response time 5 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 60 Hz