LG UltraGear OLED GX8 32GX850A-B 4K UHD Dual-Mode: 165Hz -330Hz gaming monitor
LG UltraGear OLED GX8 32GX850A-B 4K UHD Dual-Mode: 165Hz -330Hz gaming monitor, 81.3 cm (32"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, OLED, 0.03 ms, Black
1 in stock
SKU: 32GX850A-B.AEK
LG UltraGear OLED GX8 32GX850A-B 4K UHD Dual-Mode: 165Hz -330Hz gaming monitor. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Display surface: Gloss, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 13.20kg
Brand LG
Display diagonal 81.3 cm (32")
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Response time 0.03 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 330 Hz