LG 27GX704A-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Black
£601.22
LG 27GX704A-B, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
4 in stock
SKU: 27GX704A-B.AEK
LG 27GX704A-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Weight | 9.90kg |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Screen shape | Flat |