LG 27G810A-B computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LCD Black
LG 27G810A-B, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, LCD, 1 ms, Black
2 in stock
SKU: 27G810A-B.AEK
LG 27G810A-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 9.90kg
Brand LG
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Response time 1 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 180 Hz