LG 27GX704A-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Black
LG 27GX704A-B, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
5 in stock
SKU: 27GX704A-B.AEK
LG 27GX704A-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 9.90kg
Brand LG
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 2560 x 1440 pixels
Response time 0.03 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 240 Hz