LG 34G630A-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
LG 34G630A-B, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, LCD, 1 ms, Black
15 in stock
SKU: 34G630A-B.AEKQ
LG 34G630A-B. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 10.50kg
Brand LG
Display diagonal 86.4 cm (34")
Display resolution 3440 x 1440 pixels
Response time 1 ms
Screen shape Curved
Maximum refresh rate 240 Hz