LG 27GS60F-B computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD Black
LG 27GS60F-B, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, 1 ms, Black
34 in stock
SKU: 27GS60F-B.AEK
LG 27GS60F-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Weight 7.90kg
Brand LG
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Response time 1 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 180 Hz