LG 27U631A-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
LG 27U631A-B, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, 5 ms, Black
6 in stock
SKU: 27U631A-B.AEKQ
LG 27U631A-B. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting. Product colour: Black
Weight 5.70kg
Brand LG
Display diagonal 68.6 cm (27")
Display resolution 2560 x 1440 pixels
Response time 5 ms
Screen shape Flat
Maximum refresh rate 100 Hz