LG UltraGear OLED GX9 5K2K 45GX950A Gaming Monitor
LG UltraGear OLED GX9 5K2K 45GX950A Gaming Monitor, 114.3 cm (45"), 5120 x 2160 pixels, 5K Ultra HD, OLED, 0.03 ms, Black
1 in stock
SKU: 45GX950A-B.AEK
LG UltraGear OLED GX9 5K2K 45GX950A Gaming Monitor. Display diagonal: 114.3 cm (45"), Display resolution: 5120 x 2160 pixels, HD type: 5K Ultra HD, Display technology: OLED, Display surface: Matt, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Weight 20.50kg
Brand LG
Display diagonal 114.3 cm (45")
Display resolution 5120 x 2160 pixels
Response time 0.03 ms
Screen shape Curved
Maximum refresh rate 165 Hz