ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU004W AMD Ryzen™ AI Max+ 395 Hybrid (2-in-1) 34 cm (13.4") Touchscreen 2.5K 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Black
£1573.4
ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU004W, AMD Ryzen™ AI Max+, 3 GHz, 34 cm (13.4"), 2560 x 1600 pixels, 32 GB, 1 TB
out of stock
SKU: GZ302EA-RU004W
ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU004W. Product type: Hybrid (2-in-1), Form factor: Convertible (Detachable). Processor family: AMD Ryzen™ AI Max+, Processor model: 395, Processor frequency: 3 GHz. Display diagonal: 34 cm (13.4"), HD type: 2.5K, Display resolution: 2560 x 1600 pixels, Touchscreen. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black
| Weight | 0.02kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display diagonal | 34 cm (13.4") |
| Processor family | AMD Ryzen™ AI Max+ |
| Internal memory | 32 GB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| On-board graphics card | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |