DELL Pro QCS1250 Intel® Core™ i5 i5-14500 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC Black
£597.39
DELL Pro QCS1250, Intel® Core™ i5, i5-14500, 8 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, 64-bit
10 in stock
SKU: G92NH
DELL Pro QCS1250. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-14500. Internal memory: 8 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel UHD Graphics 770. Operating system installed: Windows 11 Pro, Operating system architecture: 64-bit. Power supply: 180 W. Chassis type: Slim PC. Product type: PC. Weight: 5.89 kg. Product colour: Black
| Weight | 0.16kg |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory | 8 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Chassis type | Slim PC |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |