BenQ GW2791 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
£98.08
BenQ GW2791, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 5 ms, Black
13 in stock
SKU: 9H.LNFLJ.LBE
BenQ GW2791. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
| Weight | 3.60kg |
|---|---|
| Brand | BenQ |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Height adjustment | No |