ASUS V500 Mini Tower V501MV-B724H10W Intel Core 7 240H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Home PC Black
£798.18
ASUS V500 Mini Tower V501MV-B724H10W, Intel Core 7, 240H, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home, 64-bit
60 in stock
SKU: V501MV-B724H10W
ASUS V500 Mini Tower V501MV-B724H10W. Processor family: Intel Core 7, Processor model: 240H. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: IntelĀ® Graphics. Wi-Fi. Operating system installed: Windows 11 Home, Operating system architecture: 64-bit. Power supply: 180 W. Chassis type: Mini Tower. Product type: PC. Weight: 6 kg. Product colour: Black
| Weight | 6.00kg |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Processor family | Intel Core 7 |
| Internal memory | 16 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| On-board graphics card family | IntelĀ® Graphics |
| Chassis type | Mini Tower |
| Operating system installed | Windows 11 Home |