ASUS Vivobook S14 M3407HA-LY014W AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
ASUS Vivobook S14 M3407HA-LY014W, AMD Ryzen™ 7, 3.8 GHz, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 1 TB
40 in stock
SKU: M3407HA-LY014W
ASUS Vivobook S14 M3407HA-LY014W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 260, Processor frequency: 3.8 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Silver
Weight 5.27kg
Brand ASUS
Display diagonal 35.6 cm (14")